About me

On Lusensteig

Ahoj, jmenuji se David Vyvlečka a už odmala se rád toulám po horách a objevuji nová ukrytá místa. Spolu s nadšením pro hory vzniklo i moje nadšení pro fotografii, kdy jsem zkrátka nemohl nikam vyrazit bez fotoaparátu. Postupně rostla má touha navštívit krásnější a krásnější místa v Evropě (rakouské, italské a švýcarské Alpy, Karpaty jak na Slovensku, tak v Rumunsku, Skandinávii, atd.). Když jsem konečně spatřil pokroky ve svých fotografiích, uvědomil jsem si také, že to zvláštní kouzlo hor nezávisí na jejich výšce ani lokalitě. Nezáleží, jestli jsou to Alpy nebo nízké kopečky České republiky, ale záleží na tom, v jakém čase se v nich nacházíme. Uvědomil jsem si, že většina lidí o ty nejlepší momenty přichází - v pozdním odpoledni, brzkém ránu nebo pod hvězdným nebem - a že bych se rád o tyto zážitky podělil alespoň prostřednictvím fotografie.

Tehdy jsem se začal hnát za nejlepšími podmínkami, chodit na odlehlá místa, bivakovat třeba na sněhu a čekat na první sluneční paprsky.

Jako ajťák jsem považoval zároveň za svou povinnost připravit sám odpovídající webovou prezentaci této mé záliby. Můžete mě kontaktovat přes email: Vyvlecka1@gmail.com nebo přes facebook.

Ztracené kameny Winter bivouac Jotunheimen trek

Tato webová stránka používá soubory cookie ka analýze návštěvnosti. Používáním této stránky s tím souhlasíte.